Migren Taşı İçeriği

Mentholbox içeriğinde neler var, içerik özleri:

mentholbox kristal mentol

Kristal Mentol

Nane bitkisinin yaprak parçalarından elde edilen mentol maddesi tıbbi adıyla C10H20o, doğal türü itibari ile yağ olarak bilinmektedir. Buharlaştırma ve kesme yöntemiyle nane yaprağından üretilmekte olup ardından çeşitli analizlerden geçerek mentholbox içeriğinde yerini alır.

Aloe Vera Yağı

Yüzyıllardır ilaç, bitkisel karışım, güzellik ve sağlık ilaçlarının ve bakım ürünlerinin içerisinde kullanılan tıbbi terimini kazanmış bir yağ tipi ürünüdür. Özellikle tropik bölgelerde yetişen aloe veranın içerisinde bulunan yağda üretilerek sağlık ve cilt ürünlerinde kullanılmaktadır.
mentholbox aloe vera yağı
mentholbox okaliptüs yağı

Okaliptüs Yağı

Solunum yolu ve ciğer hastalıklarının onarılmasında ve giderilmesinde sürekli kullanılmaktadır. Bronşit, astım, grip ve diğer soğuk algınlığı hastalıklarına karşı üretilen ilaç ve gıda içeriklerinde önemli rolü vardır.

Badem Yağı

Özellikle Pakistan ve çevresinde yetişen bir bitki olup prunus dulcis yenilebilir badem tohumlarının oluştuğu bitki ağaçlarının üzerinde yetişen yağın adıdır. İlaç ve gıda üretiminde kullanılan güçlü ve popüler bir yağ çeşididir.

Mentholbox Mucizevi Formül!

Mentholbox

Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı hissettiğiniz bölgeye ya da ferahlamak için; ense, alın veya şakak kemiğine masaj yaparak sürülür.

Mentholbox Migren Taşı, kendine özel ahşap kutusunun içerisinde 7 gram içeriğe sahiptir.

Mentholbox Migren Taşını sipariş vermek oldukça basittir. Sipariş vermek için 0850 302 66 44 numaramızı arayarak ya da sipariş ver sayfamızdan form doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz için Havale ve EFT ile ödeme yapabilir, dilerseniz kargo teslimatı sırasında nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

16:00 a kadar verdiğiniz siparişleriniz, gün içerisinde Aras Kargo ile gönderilir ve kargo şubesi yoğunluğuna göre değişerek 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

mentholbox logo

Müşteri Hizmetleri

Hızlı İletişim