Migren Taşı Kullanımı

Mentholbox’un kullanımı oldukça basittir. Kullanıldığı an etki göstermeye başlar.

mentholbox sipariş ver

Kullanımı Nasıldır?

Mentholbox kullanımı oldukça basittir.

Ağrıyan herhangi bölgenize, migren anlarında alnınıza, ensenize ve şakak bölgelerinize masaj yapar gibi oval şekilde hareketlerle bir kaç kez sürerek uygulayabilirsiniz.

%80 oranında saf mentol içeriğinden oluşmakta olup aloe vera yağı, badem yağı ve okaliptüs yağı ile güçlendirilmiş mucizevi formülün kullanımı oldukça basittir. Kullanım süresi sabah akşam günlük kullanımlarda 150 gün gibi bir süredir.
 
25 derece altında serin yerlerde muhavaza ediniz.
 
Hamile ve emziren kadınların kullanımına uygundur.

Mentholbox Migren Taşı İçerik

Kristal Mentol: Nane bitkisinin yaprak parçalarından elde edilen mentol maddesi tıbbi adıyla C10H20o, doğal türü itibari ile yağ olarak bilinmektedir. Buharlaştırma ve kesme yöntemiyle nane yaprağından üretilmekte olup ardından çeşitli analizlerden geçerek mentholbox içeriğinde yerini alır.

Okaliptüs Yağı: solunum yolu ve ciğer hastalıklarının onarılmasında ve giderilmesinde sürekli kullanılmaktadır. Bronşit, astım, grip ve diğer soğuk algınlığı hastalıklarına karşı üretilen ilaç ve gıda içeriklerinde önemli rolü vardır.

Aloe Vera Yağı: yüzyıllardır ilaç, bitkisel karışım, güzellik ve sağlık ilaçlarının ve bakım ürünlerinin içerisinde kullanılan tıbbi terimini kazanmış bir yağ tipi ürünüdür. Özellikle tropik bölgelerde yetişen aloe veranın içerisinde bulunan yağda üretilerek sağlık ve cilt ürünlerinde kullanılmaktadır.

Badem Yağı: özellikle Pakistan ve çevresinde yetişen bir bitki olup prunus dulcis yenilebilir badem tohumlarının oluştuğu bitki ağaçlarının üzerinde yetişen yağın adıdır. İlaç ve gıda üretiminde kullanılan güçlü ve popüler bir yağ çeşididir.

MENTHOLBOX

MİGREN TAŞI İLE AĞRILARA SON VEREBİLİRSİNİZ!

Güvenli Alışveriş

128 bit SSL Sertifikası ile korunan web sitemizde, tüm bilgileriniz ve sipariş bilgileriniz güvende!

Aynı Gün Kargo

Saat 16:00'a kadar verdiğiniz tüm siparişleriniz Aras Kargo ile aynı gün gönderilmektedir.

Kapıda Ödeme

Sitemizden verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir ve teslimat sırasında ödeme alınır.

Güvenli Alışveriş

Mentholbox Migren Taşı’na resmi satış sitesi aracılığıyla hemen sahip olabilir, dilerseniz siparişinizin ödemesini ürün teslimatında gerçekleştirebilirsiniz.

Mentholbox mentol kutusunu hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş vermek için hemen aşağıdaki butona tıklayınız.